ПРО НАС

Код ЄДРПОУ - 31886695

Ліцензія - видана МОЗ України 01.11.2018 р. (наказ МОЗ № 1995) - реєстраційне досьє від 24.10.2018 р. № 32 /2410-М/.

Договір с НСЗУ № 0000 – 955М-М 000 від 15.01.2019 р «Про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій».

КНП «МДП № 4» ХМР здійснює медичну практику за наступними спеціальностями: педіатрія, дитяча хірургія, дитяча отоларингологія, дитяча офтальмологія, дитячі інфекційні хвороби, дитяча неврологія, фізіотерапія, лікувальна фізкультура, клінічна лабораторна діагностика, організація і управління охороною здоров’я, підліткова терапія, дитяча гастроентерологія, дитяча гінекологія, дитяча імунологія, дитяча кардіоревматологія, дитяча ортопедія і травматологія, функціональна діагностика; за спеціальністю молодшого спеціаліста з медичною освітою: сестринська справа, лабораторна справа (клініка).

Комунальне некомерційне підприємство "Міська дитяча поліклініка № 4" Харківської міської ради по праву є центральною поліклінікою Шевченківського району міста і вже понад 50 років надає медичну допомогу маленьким харків'янам.

Статус значимого лікувально-профілактичного закладу Шевченківського району м Харкова, а найголовніше - хороші відгуки і слова подяки численних батьків наших маленьких пацієнтів - результат роботи нашого згуртованого колективу, який налічує понад 120 співробітників - лікарів, медичних сестер, молодшого медичного та адміністративного персоналу.

Свідченням високого рівня кваліфікації медичних працівників, є наступні показники: 83% лікарів та 76% медичних сестер мають вищу та першу кваліфікаційні категорії.

КНП "МДП № 4" ХМР сьогодні - це лікувально-профілактичний заклад, що надає медичну допомогу 16736 дітям у віці від 0 до 18 років за 12 лікарськими спеціальностями.

Починаючи з 2000 року, поліклініка має перший рівень акредитації, який неодноразово підтверджувався, останній раз у серпні 2017 року.

У структуру установи входять центри первинної медико-санітарної допомоги та лікувально-діагностичний центр . Також у закладі ведуть консультативний прийом гастроентеролог і ендокринолог.

Щосереди у поліклініці працює "Школа імунізації", де батьки можуть отримати інформацію про значення профілактичних щеплень, переваги вакцинації, ознайомитись з календарем профілактичних щеплень дітей в Україні".

Також в КНП “МДП №4” ХМР функціонує "Школа здорового дитячого харчування", де досвідчені лікарі-педіатри, які мають відповідний сертифікат, читають лекції по раціональному вигодовуванню.

В останні роки, завдяки співпраці з НСЗУ та за підтримки Департаменту охорони здоров'я Харківської міської ради, заклад постійно оновлює та вдосконалює свою матеріально-технічну базу. Поповнюється перелік сучасних видів діагностичного та лікувального обладнання, що дозволяє піднімати на вищий рівень надання медичної допомоги дітям району обслуговування. Завдяки небайдужості, цілеспрямованості медичного персоналу в установі впроваджуються нові більш ефективні методи лікування і профілактики різних захворювань.

Міська дитяча поліклініка № 4